drukuj
drukuj
 
                                    
 
INFOLINIA 801-4-67372
(22 354 84 38)
 
A A A


OPERA to pierwsza, największa niezależna (od banków, firm ubezpieczeniowych i zagranicznych instytucji finansowych) oraz w 100% polska grupa finansowa. OPERA to także najbardziej innowacyjny podmiot na krajowym rynku finansowym oraz zdecydowany lider w zakresie inwestycji alternatywnych.
Oferta OPERA skierowana jest przede wszystkim do zamożnych osób fizycznych oraz instytucji, które poszukują alternatywy wobec istniejącego rynku zarządzania aktywami. Wykorzystując doświadczenie oraz prężność i swobodę działania niezależnej grupy dostarczamy unikalne, innowacyjne produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu funduszy o alternatywnej polityce inwestycyjnej, indywidualnych portfeli oraz funduszy dedykowanych wybranym Klientom, jak również funduszy "celowych" - tworzonych w określonym, konkretnym celu i/lub dla przeprowadzenia określonych transakcji.


Towarzystwo zarządza aktualnie 29 funduszami i subfunduszami inwestycyjnymi, a wartość aktywów w nich zgromadzona wynosi blisko 1,5 mld złotych.

Uważamy, że w naszej działalności najistotniejsze są wartościowe pomysły oraz odwaga i niezależność, konieczne do ich realizacji.


 

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać Newsletter:

© 2008-2013 Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
realizacja: Ideo
powered by CMS Edito