INFOLINIA 801-4-67372
(22 354 84 38)

Kariera

A A A
Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Młodszy Prawnik/Prawnik

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa korporacyjna spółek z Grupy Kapitałowej
  • Wspieranie Spółki w zakresie bieżącego doradztwa prawnego min. w zakresie przepisów dotyczących TFI i domów maklerskich.
  • Udział w tworzeniu dokumentów, procedur, regulaminów wymaganych przez przepisy prawa i standardy Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze .
  • Bardzo dobra znajomość przepisów kodeksu spółek handlowych kodeksu cywilnego oraz przepisów w zakresie działania TFI i domów maklerskich.
  • Umiejętność analitycznego, logicznego i szybkiego myślenia.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w działaniu.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Doświadczenie w obsłudze prawnej w instytucjach rynku kapitałowego będzie dodatkowym atutem.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • zatrudniamy najlepszych ludzi
    • oferujemy fascynującą pracę w unikalnej atmosferze
    • naszym pracownikom wyznaczamy jasno określone cele
    • doceniamy kreatywność, inicjatywę i otwartość na zmiany
    • zapewniamy niepowtarzalne możliwości rozwoju i kariery zawodowej
    • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy i tworzonej wartości

    CV wraz z listem motywacyjnym i wskazaniem stanowiska prosimy przesyłać na
    Do zgłoszenia prosimy dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPERA TFI S.A. oraz spółek od niego zależnych moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.