drukuj
drukuj
 
                                    

INFOLINIA


         
czynna w godz. 9.00 - 17.00
     
      OPERA        +48 22 355 46 82
              NOVO          +48 22 355 46 81
              DB FUNDS  +48 22 355 46 79Aktualności

A A A
05
Grudzień
2017

Artur Włoch w Zarządzie OPERA TFI

Do Zarządu OPERA Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. z początkiem grudnia dołączył Artur Włoch. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, rozwój oferty produktowej oraz zarządzanie projektami w TFI.


Artur Włoch jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Odbył studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej. W swojej karierze pracował na stanowiskach managerskich w grupie Getin Noble Banku, Open Finance Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oraz w Michael Ström Dom Maklerski.


–Zamierzam poszerzyć współpracę z Dystrybutorami, zarówno bankami, jak i ubezpieczycielami. Opera była jednym z pierwszych TFI, w którym Klient mógł nabyć jednostki przez Internet. Jeśli chodzi o ten kanał sprzedaży, przygotowujemy nowe otwarcie – mówi Artur Włoch. – W 2018 roku planujemy także uruchomić rozwiązania dedykowane inwestorom poszukującym produktów o niższym profilu ryzyka. W przyszłym roku skupimy się również na rozwoju oferty funduszy otwartych. W oczekiwaniu na ustalenia dotyczące Pracowniczych Programów Kapitałowych (PPK), rozważamy rozwój oferty produktów emerytalnych. Wykorzystamy do tego wiedzę i zasoby najstarszego, niezależnego TFI na polskim rynku – dodaje nowy członek zarządu Opera TFI.

 

W ciągu ostatnich 12 miesięcy wybrane fundusze Novo osiągnęły bardzo dobre wyniki, przez co utrzymywały się w gronie liderów w swoich kategoriach. Roczna stopa zwrotu dla poszczególnych, wiodących funduszy wynosi: Novo Akcji (50,2%), Novo Aktywnej Alokacji (30,5%), Novo Zrównoważonego Wzrostu (24,9%) oraz Novo Stabilnego Wzrostu (11,2%). W portfolio Novo pojawił się także nowy fundusz – Novo Małych i Średnich Spółek.

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać Newsletter:

© 2008-2013 Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
realizacja: Ideo
powered by CMS Edito